Městys Knínice

Kontaktní informace

Městys Knínice
Knínice 107
679 34 Knínice

516 465 423, 774 654 232
um@mestyskninice.cz
DS qaeb8ny

Úřední hodiny

Po: 7.00 - 12.00, 13:00 - 17.00 hodin
St: 7.00 - 12.00, 13.00 - 18.00 hodin


Více kontaktů...

Aktuálně ...

Dnes je: 19.11.2017
Aktuální teplota: 2.8°C
Vlhkost: 86.1%
Detailní statistika počasí

Sezóna 2014/2015

1.1.2014   Pavel Lajšner   TJ Malá Haná - Mladší přípravka  


Mladší přípravka - soupiska hráčů - sezóna 2014/2015

Dres Příjmení a jméno Post Narozen Odkud Gólů ŽK ČK
9 Žáček Martin Obránce 2003 Knínice 0 0 0
6 Kotouček Radovan Obránce 2003   0 0 0
4 Dobeš Tomáš Obránce 2005 Světlá 0 0 0
7 Ošlejšek Petr Záložník 2003 Knínice 0 0 0
8 Zatloukal Tomáš Záložník 2003 Knínice 0 0 0
10 David Zdeněk Útočník 2004 Knínice 0 0 0
2 Odehnal Jan Útočník 2004 Šebetov 0 0 0
3 Lexman Michal Útočník   Vážany 0 0 0
5 Tlustý Tomáš Útočník 2003 Knínice 0 0 0


Mladší přípravka - rozpis a výsledky zápasů - sezóna 2014/2015 PODZIM

Kolo Domácí Hosté Datum Čas Den
1. Lažany Knínice-A 31.8.2014 09:00 NE
1. Lažany Knínice-B 31.8.2014 10:15 NE
1. Lipůvka Knínice-A 31.8.2014 11:45 NE
1. Lipůvka Knínice-B 31.8.2014 13:00 NE
2. Knínice-B Blansko 6.9.2014 13:00 SO
2. Knínice-A Blansko 6.9.2014 11:45 SO
2. Knínice-B Rájec Jestřebí 6.9.2014 10:15 SO
2. Knínice-A Rájec Jestřebí 6.9.2014 09:00 SO
4. Knínice-A Jedovnice 20.9.2014 09:00 SO
4. Knínice-B Jedovnice 20.9.2014 10:15 SO
4. Knínice-A Adamov 20.9.2014 11:45 SO
4. Knínice-B Adamov 20.9.2014 13:00 SO
5. Ostrov-B Knínice-B 27.9.2014 13:00 SO
5. Ostrov-B Knínice-A 27.9.2014 11:45 SO
5. Ostrov-A Knínice-B 27.9.2014 10:15 SO
5. Ostrov-A Knínice-A 27.9.2014 09:00 SO
6. Kunštát/Olešnice Knínice-A 4.10.2014 09:00 SO
6. Kunštát/Olešnice Knínice-B 4.10.2014 10:15 SO
6. Lysice Knínice-A 4.10.2014 11:45 SO
6. Lysice Knínice-B 4.10.2014 13:00 SO
7. Knínice-B Benešov/Kořenec 11.10.2014 13:00 SO
7. Knínice-A Benešov/Kořenec 11.10.2014 11:45 SO
7. Knínice-B Boskovice 11.10.2014 10:15 SO
7. Knínice-A Boskovice 11.10.2014 09:00 SO
8. Letovice Knínice-A 18.10.2014 09:00 SO
8. Letovice Knínice-B 18.10.2014 10:15 SO
8. Svitávka Knínice-A 18.10.2014 11:45 SO
8. Svitávka Knínice-B 18.10.2014 13:00 SO
9. Knínice-A Knínice-B 26.10.2014 10:15 SO

 

 

Kolo Domácí Hosté Stav 1/2 Branky Karty
1. Lažany Knínice-A 1:13 1:6 6xDračka J., 5xKaderka R., 2xVojtová M.  
1. Lažany Knínice-B 0:18 0:9 6xMucha P., 6xMěkota E., 3xPřikrylová K.,2xKrejčíř  
1. Lipůvka Knínice-A 18:4 10:2 4xKaderka R.  
1. Lipůvka Knínice-B 16:1 8:0 Přikrylová K.  
2. Knínice-B Blansko 7:9 4:3 4xAmbroz, 2xMucha P., Krejčíř  
2. Knínice-A Blansko 4:9 3:5 2xDračka J., Buryška, Kaderka R.  
2. Knínice-B Rájec Jestřebí 1:11 0:6 Ambroz  
2. Knínice-A Rájec Jestřebí 4:7 2:4 2xKaderka R., Dračka J., Vojtěchová  
4. Knínice-A Jedovnice 2:16 1:9 2xBuryška V.  
4. Knínice-B Jedovnice 3:5 1:3 2xMěkota E., Ambroz D.  
4. Knínice-A Adamov 6:10 3:5 4xBuryška V., 2xVeselý J.  
4. Knínice-B Adamov 7:6 4:3 3xAmbroz D., 3xMěkota E., Mucha P.  
5. Ostrov-B Knínice-B 6:3 4:0 2xAmbroz D., Mucha P.  
5. Ostrov-B Knínice-A 6:4 2:2 2xDračka J., 2xKaderka R.  
5. Ostrov-A Knínice-B 8:5 6:3 3xAmbroz D., 2xMucha P.  
5. Ostrov-A Knínice-A 2:2 0:2 Dračka J., Kaderka R.  
6. Kunštát/Olešnice Knínice-A 3:18 2:9 7xKaderka R., 4xDračka J., 3xBuryška V., 3xPřikryl  
6. Kunštát/Olešnice Knínice-B 0:19 0:10 8xAmbroz D., 6xMěkota E., 3xKrejčíř F., 2xMucha P.  
6. Lysice Knínice-A 0:25 0:15 8xKaderka R., 5xBuryška V., 4xDračka J., 4xVeselý  
6. Lysice Knínice-B 4:16 1:6 8xMěkota E., 5xAmbroz D., 2xMucha P., Krejčíř F.  
7. Knínice-B Benešov/Kořenec 10:2 7:2 5xMucha P., 3xAmbroz D., 2xMěkota E.  
7. Knínice-A Benešov/Kořenec 8:3 4:1 4xKaderka R., 2xBuryška V., 2xDračka J.  
7. Knínice-B Boskovice 11:4 5:0 3xPřikryl J., 2xKrejčíř F., 2xMucha P., 2xMěkota E  
7. Knínice-A Boskovice 7:6 4:0 3xKaderka R., 2xBuryška V., 2xDračka J.  
8. Letovice Knínice-A 9:4 4:3 3x Hrdý M., Dračka J.  
8. Letovice Knínice-B 6:4 2:1 2xAmbroz D., 2xMěkota E.  
8. Svitávka Knínice-A 6:20 3:10 6xKaderka R., 5xDračka J., 4xLujka T., 2xBuryška V  
8. Svitávka Knínice-B 6:19 4:10 7xAmbroz D., 5xMěkota E., 4xKrejčíř F., 3xMucha P.  
9. Knínice-A Knínice-B 5:4 2:2 2xDračka J., 2xKaderka R., 2xAmbroz D., 2xPřikryl  


Mladší přípravka - rozpis a výsledky zápasů - sezóna 2014/2015 JARO

Kolo Domácí Hosté Datum Čas Den
10. Knínice A Lipůvka 18.4.2015 11:45 SO
10. Knínice B Lipůvka 18.4.2015 13:00 SO
10. Knínice B Lažany 18.4.2015 10:30 SO
10. Knínice A Lažany 18.4.2015 09:00 SO
11. Blansko A Knínice B 25.4.2015 09:00 SO
11. Blansko B Knínice B 25.4.2015 13:00 SO
11. Blansko B Knínice A 25.4.2015 11:45 SO
11. Blansko A Knínice A 25.4.2015 10:00 SO
13. Jedovnice Knínice A 10.5.2015 09:00 NE
13. Jedovnice Knínice B 10.5.2015 10:30 NE
13. Adamov Knínice A 10.5.2015 11:45 NE
13. Adamov Knínice B 10.5.2015 13:00 NE
14. Knínice B Ostrov B 16.5.2015 13:00 SO
14. Knínice B Ostrov A 16.5.2015 11:45 SO
14. Knínice A Ostrov B 16.5.2015 10:30 SO
14. Knínice A Ostrov A 16.5.2015 09:00 SO
15. Kunštát/Olešnice Knínice A 21.5.2015 15:00 ČT
15. Lysice Knínice A 21.5.2015 16:30 ČT
15. Kunštát/Olešnice Knínice B 21.5.2015 17:45 ČT
15. Lysice Knínice B 21.5.2015 19:00 ČT
16. Benešov/Kořenec Knínice B 31.5.2015 13:00 NE
16. Boskovice Knínice B 31.5.2015 11:45 NE
16. Benešov/Kořenec Knínice A 31.5.2015 10:30 NE
16. Boskovice Knínice A 31.5.2015 09:00 NE
17. Letovice Knínice A 5.6.2015 15:00
17. Svitávka Knínice A 5.6.2015 16:30
17. Letovice Knínice B 5.6.2015 17:45
17. Svitávka Knínice B 5.6.2015 19:00
18. Knínice A Rájec 13.6.2015 09:00 SO
18. Knínice B Rájec 13.6.2015 10:30 SO
18. Knínice A Knínice B 13.6.2015 11:45 SO

 

Kolo Domácí Hosté Stav 1/2 Branky Karty
10. Knínice A Lipůvka 3:14 0:9 3xDračka J.  
10. Knínice B Lipůvka 4:7 1:4 2xAmbroz D., Krejčíř F., Mucha P.  
10. Knínice B Lažany 33:0 17:0 8xMěkota E., 7xAmbroz D., 6xKrejčíř F., 6xPřikryl  
10. Knínice A Lažany 32:0 15:0 7xBuryška V., 7xDračka J., 5xVojtěchová M., 4xHrdý  
11. Blansko A Knínice B 3:0 3:0    
11. Blansko B Knínice B 3:0 3:0    
11. Blansko B Knínice A 10:3 4:2 Dračka J., Kaderka R., Chalupa  
11. Blansko A Knínice A 16:1 5:0 Veselý J.  
13. Jedovnice Knínice A 10:5 7:3 2xFadrný M., Buryška V., Lujka T., Růžička M.  
13. Jedovnice Knínice B 3:7 2:4 3xMěkota E., 2xKrejčíř F., Ambroz D., Mucha P.  
13. Adamov Knínice A 13:9 7:4 3xBuryška V., 3xVojtěchová M., 2xVeselý J., Lujka  
13. Adamov Knínice B 5:16 3:7 6xMěkota E., 5xAmbroz D., 2xMucha P., 2xPřikryl T.  
14. Knínice B Ostrov B 4:8 3:2 2xAmbroz D., Mucha P., Měkota E.  
14. Knínice B Ostrov A 7:3 3:0 2xAmbroz D., 2xMucha P., 2xPřikryl T., Krejčíř F.  

Administrace webu